دوربین کالر ویو هایک ویژن color vu دید در شب رنگی

دوربین هایی با تکنولوژی Colorvu هایک ویژن ( تصویر رنگی در شب )

اطلاعات نوشته

در گذشته تصویر دوربینها در شب سیاه سفید بودند اما امروزه دوربین هایی با عنوان استارلایت در بازار موجود هستند که به عنوان دوربین هایی با دید در شب رنگی به فروش می رسند. در واقع دوربین های استرلایت تصویر رنگی را به شما ارائه خواهد داد، این تکنولوژی در دوربین های هایک ویژن با عنوان Colorvu معرفی شده اند که در ادامه بیشتر با این فناوری آشنا خواهید شد و تفاوت آن را با دوربین های Darkfighter متوجه خواهید شد.

فناوری هایک ویژن ColorVu چیست؟

توانایی بسیار بالای دوربین های Hikvision ColorVu برای ثبت جزئیات در نور کم، ناشی از دو فناوری پیشرفته در سخت افزار است: لنزهای پیشرفته و سنسورهایی با کارایی بالا.

با بهره مندی از نور محیط ، برای مکان های بسیار تاریک، دوربین های ColorVu ، جزئیات تصویر را بصورت کاملا رنگی نمایش خواهند داد.

مزایای کلیدی تصویرهای تمام رنگی

اطلاعات رنگ واقعی

  • ارائه رنگ دقیق
  • عملکرد عالی در محیط های کم نور

جزئیات بیشتر

  • اطلاعات رنگی و جزئیات بیشتر در مقایسه با تصویر سیاه و سفید به وضوح ثبت شده

تجربه بصری بهتر

  • روشنایی متعادل
  • فوق دیافراگم F1.0 و سنسور پیشرفته ، ارائه واقعی را تضمین می کند

مقایسه عملکرد شبانه دوربین ColorVu در مقابل دوربین معمولی

این ویدئوی مقایسه ای کوتاه را برای تجربه اول، عملکرد شبانه روزی دوربین ColorVu تماشا کنید.


هایک ویژن سال ها پیشرو صنعت امنیت در زمینه تصویربرداری بوده است. حال این شرکت با فناوری جدید قدرتمند ColorVu قدم در مسیر پیشرفت خود گذاشته است.

فناوری ColorVu دوربین ها را قادر می سازد تا حتی در محیط های کم نور ، فیلم های رنگی تولید کنند. ویدیوی سمت چپ را ببینید تا ببینید چگونه رنگ به بیان داستانهای واقعی کمک می کند.

تاریکی پوشش سرقت ، تجاوز به عنف و سایر جنایات را فراهم می کند.

هنگام استفاده از یک دوربین معمولی با نور مادون قرمز برای نظارت شب ، افراد ، وسایل نقلیه یا سایر اشیاء مهم تار شده و در پس زمینه ترکیب می شوند و تشخیص جزئیات را دشوار می کند. در اصل تصویر ارائه شده توسط دوربین های معمولی سیاه سفید است.

اطلاعات مربوط به رنگ برای بسیاری از موقعیت ها بسیار مهم است و برای داده ها و تجزیه و تحلیل بسیار مفید است. با توجه به این مورد ، دوربین های مداربسته معمولی اغلب هنگام ثبت تصاویر سیاه و سفید ، جزئیات مهم را از دست می دهند. فناوری ColorVu راه حلی برای این چالش رایجی است که بسیاری از کاربران با آن روبرو هستند.


دوربین کالرویو colorvu هایک ویژن hikvsion دوربین دام و بولت تحت شبکه و توربو
د

فناوری هایک ویژن ColorVu چگونه کار میکند؟

همراه با نور بیشتر برای موقعیت های بسیار تاریک ، دوربین های ColorVu در صورت نیاز ، تصویر با جزئیات رنگی را بصورت تضمینی ارائه می کنند.

به زبان ساده ، دوربین های هایک ویژن ColorVu قادر به ثبت نور بیشتر و با دقت بسیار بیشتری هستند. به این معنا که نور بیشتری از محیط را دریافت می کنند تا بتوانند در نهایت تصویری رنگی ارائه دهند. با تنظیم دیافراگم لنز ، مقدار نور اجازه می دهد تا به صورت تصاعدی تغییر کند. به عنوان مثال ، تفاوت بین دیافراگم های F2. 0 (دوربین معمولی) و F1

لنزهای فناوری ColorVu که به تازگی منتشر شده اند، چهار برابر بیشتر از دوربین های معمولی اجازه ورود نور به لنز را می دهد. زیرا لنزهای ColorVu دارای طراحی فوق دیافراگم F1.0 هستند که از دوربین های معمولی با دیافراگم F2.0 متمرکزتر ، با کیفیت تر و کاربردی تر هستند.

دیافراگم های F1.0 از نظر فنی برای صنعت، استثنا هستند و نیاز به ساخت بسیار دقیق دارند. هایک ویژن از فناوری پیشرفته Active Alignment در تولید ColorVu استفاده کرد تا دقت تنظیم را به ۴ پیکسل ، حتی کوچکتر از ۱/۳۰ قطر مو برساند.

فناوری Darkfighter چیست؟

دوربین های هایک ویژن با قابلیت Dark Fighter یک راه حل در صنعت، برای نور بسیار کم است. که معمولاً قادر به ارائه تصاویر کامل رنگی تا حداکثر ۰.۰۰۲ لوکس و سیاه و سفید تا ۰.۰۰۰۲ هستند ، برای هر موقعیت با نور کم عالی هستند.

ColorVu یا Darkfighter انتخاب بین این دو کدام است؟

Colorvu برای متراژهای زیر ۲۰ متر و برای متراژ بیش تر از آن، Darkfighter توصیه می شود.

لنز DarkFighter از شکل لنزهای کروی استفاده می کند که به طور موثری انحراف تصویر موجود در دوربین های معمولی با لنز کروی را کاهش می دهد. از آنجا که لنزهای کروی دارای سطح آزاد هستند ، این لنز قابلیت عبور نور را بهبود می بخشد و در نتیجه ، روشنایی تصویر را در شب افزایش می دهد.

مزیت الگوریتم DNR در دوربین های مداربسته

الگوریتم (DNR) به دوربین ها کمک می کند تا جزئیات اضافی از راه دور را به وضوح ثبت کرده و تصاویر واضح تری را ارائه دهند. علاوه بر این ، سنسورهای بهینه شده امکان تصویربرداری رنگی در شب از دوربین های ColorVu را روشن تر از دوربین های معمولی فراهم می کند. علاوه بر این ، دوربین هایک ویژن ColorVu مجهز به نور ملایم و گرم اضافی است که روشن می شود تا تصویر رنگی را حتی در محیط های با نور صفر تضمین کند.

آیا تکنولوژی Colorvu کارآمد است؟

فناوری ColorVu راه حلی برای مشکل رایج سیستم دوربین امنیتی است. دانشمندان ادعا کرده اند که رنگ به افزایش سطح توجه کمک می کند و منجر به حفظ برخی اطلاعات می شود. در اتاق کنترل نظارتی ، که در آن اپراتورها باید به چندین صفحه نگاه کنند و فناوری ColorVu مزیت بیشتری می دهد ، بسیار مفید است.

سنسورهای پیشرفته و ترکیب دیافراگم بزرگ در فناوری ColorVu حتی در نور کم نیز وضوح بیشتری را ارائه می دهند.

به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

One Comment on “دوربین هایی با تکنولوژی Colorvu هایک ویژن ( تصویر رنگی در شب )

  1. […] باعث می شود تصویر با جزئیات بهتری ضبط و دخیره سازی شود. فناوری ColorVu دوربین ها را قادر می سازد تا حتی در محیط های کم نور ، […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Main Menu x