tandemvu hikvision

دوربین مداربسته TandemVu هایک ویژن

اطلاعات نوشته

دوربین های اسپیددام TandemVu نسل جدید هایک ویژن می باشد. این دوربین از ادغام چندین لنز است تا بتوان تصاویر بزرگتر و جزئیات بسیار کوچک را نمایش داد. این فناوری به کار برده شده در دوربین های اسپیددام TandemVu هایک ویژن این امکان را فراهم کرده است که نمای وسیع تری از محیط و سوژه را حتی در حین حرکت، کج کردن دوربین و زوم کردن آن، نمایش دهد. یکی از برتری های این دوربین مداربسته این است که هیچ سوژه ای را از دست نخواهید داد اید و تمام جزئیات را به شما نشان خواهد داد. همچنین به محض اینکه دوربین شروع به کار میکند، موقعیت مکانی را ثبت خواهد کرد.

پوشش ۱۰۰% بدون نقطه کور با دوربین های TandemVu

گاهی ممکن است دوربین های اسپیددام در اثر کج شدن یا زوم یک سری مناطق در نقطه کور قرار بگیرند، اما با توجه به ساختار چند لنزی دوربین های TandemVu این موارد کاملا برطرف خواهد شد. به طوری که ناظرین به راحتی می توانند بر محیط نظارت کامل داشته باشند بدون اینکه حتی نقطه ای از منطقه دیده نشود. این یک مزیت به حساب می آید از این جهت که احساس اطمینان به مسئولین نظارت تصویری خواهد داد که هیچ سوژه و اتفاقی از چشم آنها پنهان نخواهد شد. دوربین‌های TandemVu PTZ هایک ویژن به تیم‌های امنیتی اجازه می‌دهد تا همزمان با بزرگنمایی و زوم تصویر جهت بررسی اتفاق های خاص، بدون وقفه بر محیط نظارت داشته باشند.

ارائه تصاویر با کیفیت و کاملا رنگی

لنز دوربین های TandemVu با دید ۱۸۰ درجه یک تصویر با کیفیت بالا ارائه می کند. این دوربین های برای وضوح تصویر بهتر در تاریکی شب از فناوری ColorVu برخوردار است. همچنین از Darkfighter نیز برخوردارند تا تصاویر با جزئیات بیشتری ثبت شود.

تمایز افراد از اشیا توسط هوش مصنوعی

این دوربین های TandemVu برای برخورداری از امنیت بالا با بهره مندی از هوش مصنوعی قابلیت تشخیص افراد و سوژه های متحرک بی جان و اجسام را دارد. کاملا می توانند حرکت برگ درختان و حیوانات و بارش باران شدید را از افراد را تشخیص دهد. همچنین می تواند وسایل نقلیه و افراد را متمایز کند و از پیوندهای هوشمند برای بررسی متجاوزان هنگام حرکت در منطقه PTZ استفاده کند که برای برنامه های حفاظت محیطی بسیار مفید است.

نظارت بر دو نقطه به صورت همزمان با TandemVu

با نصب دوربین های نسل جدید PTZ هایک ویژن دیگر نیازی به نصب همزمان دوربین بولت و دوربین اسپیددام برای تمرکز بر دو نقطه نمی باشد. زیرا از قابلیت های این دوربین های PTZ هایکویژن نظارت بر یک منطقه گسترده می باشد و بر جزئیات تمرکز بیشتری خواهد داشت. بنابراین برای تمرکز بر دو نقطه دوربین های TandemVu بسیار کاربردی خواهد بود.

هزینه نصب و تدارکات کمتر

با توجه به اینکه برای نظارت بر محیط های وسیع و گسترده نیاز به نصب تعداد دوربین های مداربسته بیشتری می باشد بنابراین نصب یک دوربین PTZ بسیار ایده آل است. از این جهت دوربین های TandemVu به صرفه تر است زیرا علاوه بر نصب تنها یک دوربین و صرفه جویی در هزینه هایی نهایی ، کنترل و نظارت بر محیط با دقت بیشتری انجام خواهد شد. نگهبانان و مسئولین نظارت بر محیط تنها با بررسی یک دوربین می توانند بر کل محیط مورد نظر خود نظارت کامل داشته باشند.

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Main Menu x