نمایندگی رسمی هایلوک و هایک ویژن ایران کالاریزان

نماینده رسمی هایک ویژن و هایلوک در ایران

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید 07132317733  ( داخلی 4 )

فناوری جدید acusense هایک ویژن با الگوریتم هوش مصنوعی برای تشخیص افراد و ماشین ها

فناوری AcuSense هایک ویژن ، قابلیتی برای تشخیص افراد و اجسام

اطلاعات نوشته

AcuSense یک فناوری تجزیه و تحلیل هوشمند مبتنی بر الگوریتم های یادگیری عمیق است . فناوری AcuSense به شما کمک می کند که افراد و وسایل نقلیه را از سایر موارد متمایز کرده و با تشخیص دقیق تهدیدات، امنیت را فراهم میکند.

سیستم AcuSense از یک سیستم فیلتر برای دسته بندی مواردِ مانند انسان ، وسیله نقلیه یا اشیاء “دیگر” استفاده می کند. با داشتن یک الگوریتم قدرتمند در زمینه یادگیری عمیق ، می تواند به طور هوشمند بین اجسام متحرک مانند سایه ، برگ ، حیوانات و سایر حرکات غیرمنتظره دیگر تمایز قائل شود.

AcuSense نام یکی از قابلیت های هوشمند HikVision است که ویدیوهای زنده را در لحظه تجزیه و تحلیل کرده و افراد و وسایل نقلیه را به طور هوشمند شناسایی میکند. AcuSense با تشخیص نفوذ یا عبور از خط ترکیب می شود. که به کاربر اجازه می دهد منطقه ای را مشخص کند که در آن هدف باید مشخص شود.

فناوری Acusense

فناوری AcuSense چگونه کار می کند؟

AcuSense هایک ویژن الگوریتم های Deep learning را در دوربین های مداربسته و دستگاه ضبط تصویر قرار می دهد. تا مشاغل و صاحبان خانه را با ابزارهای هوشمند مجهز کند تا امنیت را در داخل و خارج از خانه ایجاد کنند.

این فناوری هوشمند تهدیدات نفوذ را در زمان درست تشخیص می دهد و برای پاسخ سریعتر به تلفن های همراه کاربران هشدار می دهد.

افراد و وسایل نقلیه را از سایر اجسام متحرک متمایز می کند و به تیم های امنیتی اجازه می دهد تا بر تهدیدهای واقعی تمرکز کنند.

AcuSense برچسب هایی را برای ضبط ویدئوهای ضبط شده با مردم و وسایل نقلیه ، سرعت بخشیدن به جستجوهای ویدئویی ، به حداقل رساندن تلاش دستی و کاهش هزینه های کلی امنیت اعمال می کند.

آیا نصب این دوربین ها آسان است؟

دوربین های هوشمند مجهز به فناوری AcuSense به سرعت نصب می شوند و پیکربندی آنها آسان و مانند دوربین های امنیتی معمولی است. این فناوری امنیت هوش مصنوعی را در اختیار همه قرار می دهد.

با استفاده از فناوری AcuSense ، می توانید به مشتریان خود در ارتقاء سیستم های دوربین امنیتی ، مبتنی بر هوش مصنوعی، تنها با هزینه ای کم، کمک کنید.

ویژگی فناوری AcuSense

از الگوریتم های پیشرفته هوش مصنوعی که در دوربین های امنیتی Hikvision و ضبط کننده های ویدئویی تعبیه شده است برای افزایش امنیت خانه و مشاغل استفاده می کند.

از محصولات دارای فناوری AcuSense برای طیف گسترده ای از برنامه های مسکونی و تجاری استفاده می کنند. در حال حاضر از این فناوری برای محافظت از مناطق داخلی و خارجی خانه ها ، کارخانه ها ، مغازه ها ، پارکینگ ها استفاده می شود.

عملکرد بهتر در محیط های کم نور

جدیدترین لنزهای دوربین AcuSense مجهز به دیافراگم تا F1.4 هستند. این فناوری اجازه می دهد تا نور بیشتری وارد لنز شود تا روشنایی تصویر بهینه شود و در محیط های کم نور عملکرد بهتری داشته باشد.

منطقه تشخیص بزرگتر

در مقایسه با دوربین های قبلی AcuSense، این نسل جدید فاصله طبقه بندی هدف را از ۱۰، ۱۵ یا ۲۲ متر به ۲۰، ۲۵ یا ۳۰ متر، بسته به مدل، افزایش می دهد.
مشتریان می توانند رزولوشن های ۲ مگاپیکسلی، ۴ مگاپیکسلی یا ۴K و همچنین محفظه های گنبدی، برجک و گلوله را متناسب با شرایط نصب خاص خود انتخاب کنند.


تشخیص حرکت پیشرفته با طبقه‌بندی انسان/خودرو

مشتریانی که با تشخیص حرکت آشنا هستند، از قابلیت‌های فناوری AcuSense نیز قدردانی خواهند کرد. هایک ویژن با در نظر گرفتن کامل عادات کاربران، محصولات AcuSense را برای ادغام طبقه بندی انسان و خودرو با تشخیص حرکت طراحی کرد. به طور خاص، هنگامی که حرکت تشخیص داده میشود، سیستم تجزیه و تحلیل میکند که آیا با یک انسان یا یک وسیله نقلیه مرتبط است یا نه، و اینکه آیا باید زنگ هشدار ایجاد شود. بنابراین، هنگامی که کاربران عملکرد تشخیص حرکت را فعال می کنند، میتوانند از همان سطح دقت هشدار ارائه شده توسط فناوری AcuSense هایک ویژن لذت ببرند.

دقت هشدار بهبود یافته
جدیدترین دستگاه‌های Hikvision AcuSense با یک الگوریتم یادگیری عمیق ارتقا یافته مهندسی شده‌اند، که جریان‌های ویدیوی زنده را تجزیه و تحلیل می‌کند و آنها را به‌عنوان «انسان»، «خودرو» یا «رویدادهای دیگر» برچسب‌گذاری می‌کند.

مواردی که به عنوان انسان و وسیله نقلیه برچسب زده می شوند، هشدارهایی را برای کارکنان امنیتی ایجاد می کنند، در حالی که سایر رویدادها مانند قطرات باران، حیوانات یا جابجایی شاخ و برگ، نادیده گرفته میشوند. بنابراین هشدارهای اشتباه با دقت نزدیک به ۹۸ درصد کاهش می یابد. به این ترتیب پرسنل امنیتی می توانند روی مسائل امنیتی واقعی تمرکز کرده و اقدام کنند. علاوه بر این، ویدیوهای مرتبط به طور خودکار بر اساس دسته بندی ها برای جستجوی آسان تر مرتب میشوند.

نور چشمک زن و مکالمه صوتی دو طرفه
هنگامی که به بازدارندگی بلادرنگ نیاز است، هایک ویژن مدل های دوربین را با چراغ چشمک زن و هشدار شنیداری نیز ارائه میدهد. به محض اینکه زنگ هشدار فعال شود، چراغ داخلی چشمک میزند. همزمان، پرسنل امنیتی میتوانند به لطف بلندگو و میکروفون داخلی دوربین، با فردی که زنگ هشدار را به صدا درآورده برای تأیید مجوز خود ارتباط برقرار کنند. نکته قابل توجه، آخرین دوربین‌های دارای فناوری AcuSense حتی از آهنگ‌های صوتی سفارشی‌سازی شده نیز پشتیبانی می‌کنند، که می‌توان آن‌ها را متناسب با محیط‌های مختلف از قبل ضبط کرد.

آیا برای استفاده از این فناوری نیاز به NVR می باشد که از این قابلیت پشتیبانی کند؟

اگر علاقه مند به خرید یک سیستم دوربین جدید هستید ، به خاطر داشته باشید که فقط خرید یک دوربین یا یک NVR با فناوری Acusense کافی است. خرید هر دو غیر ضروری است ، زیرا این کار به شما دو مجموعه تجزیه و تحلیل (که عمدتا یکسان هستند) ارائه می دهد.

آیا AcuSense DVR می تواند اهداف غیر انسانی را فیلتر کند؟

AcuSense Hikvision قادر است اطلاعات بدن انسان و وسیله نقلیه را از تعداد زیادی اشیاء استخراج کند. نه تنها می تواند نفوذ انسان و وسایل نقلیه را تشخیص دهد. بلکه می تواند زنگ هشدارهای کاذب را که در اثر اجسام متحرک غیر تهدید کننده ایجاد شده بود، فیلتر کند.

به اشتراک بگذارید:

2 پاسخ به “فناوری AcuSense هایک ویژن ، قابلیتی برای تشخیص افراد و اجسام

  1. […] سریع تر به نقض های امنیتی واقعی ، Hikvision فناوری برجسته AcuSense خود را در عملکرد تشخیص حرکت، که از شناسایی اهداف انسان […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo
مشاوره رایگان
Main Menu x