فناوری جدید acusense هایک ویژن با الگوریتم هوش مصنوعی برای تشخیص افراد و ماشین ها

فناوری AcuSense هایک ویژن ، قابلیتی برای تشخیص افراد و اجسام

اطلاعات نوشته

AcuSense یک فناوری تجزیه و تحلیل هوشمند مبتنی بر الگوریتم های یادگیری عمیق است . فناوری AcuSense به شما کمک می کند که افراد و وسایل نقلیه را از سایر موارد متمایز کرده و با تشخیص دقیق تهدیدات، امنیت را فراهم میکند.

سیستم AcuSense از یک سیستم فیلتر برای دسته بندی مواردِ مانند انسان ، وسیله نقلیه یا اشیاء “دیگر” استفاده می کند. با داشتن یک الگوریتم قدرتمند در زمینه یادگیری عمیق ، می تواند به طور هوشمند بین اجسام متحرک مانند سایه ، برگ ، حیوانات و سایر حرکات غیرمنتظره دیگر تمایز قائل شود.

Acusense نام یکی از قابلیت های هوشمند Hikvision است که ویدیوهای زنده را در لحظه تجزیه و تحلیل کرده و افراد و وسایل نقلیه را به طور هوشمند شناسایی می کند. Acusense با تشخیص نفوذ یا عبور از خط ترکیب می شود. که به کاربر اجازه می دهد منطقه ای را مشخص کند که در آن هدف باید مشخص شود.

فناوری AcuSense چگونه کار می کند؟

AcuSense هایک ویژن الگوریتم های Deep learning را در دوربین های مداربسته و دستگاه ضبط تصویر قرار می دهد. تا مشاغل و صاحبان خانه را با ابزارهای هوشمند مجهز کند تا امنیت را در داخل و خارج از خانه ایجاد کنند.

این فناوری هوشمند تهدیدات نفوذ را در زمان درست تشخیص می دهد و برای پاسخ سریعتر به تلفن های همراه کاربران هشدار می دهد.

افراد و وسایل نقلیه را از سایر اجسام متحرک متمایز می کند و به تیم های امنیتی اجازه می دهد تا بر تهدیدهای واقعی تمرکز کنند.

AcuSense برچسب هایی را برای ضبط ویدئوهای ضبط شده با مردم و وسایل نقلیه ، سرعت بخشیدن به جستجوهای ویدئویی ، به حداقل رساندن تلاش دستی و کاهش هزینه های کلی امنیت اعمال می کند.

آیا نصب این دوربین ها آسان است؟

دوربین های هوشمند مجهز به AcuSense به سرعت نصب می شوند و پیکربندی آنها آسان و مانند دوربین های امنیتی معمولی است. این فناوری امنیت هوش مصنوعی را در اختیار همه قرار می دهد.

با استفاده از AcuSense ، می توانید به مشتریان خود در ارتقاء سیستم های دوربین امنیتی ، مبتنی بر هوش مصنوعی، تنها با هزینه ای کم، کمک کنید.

ویژگی فناوری AcuSense

از الگوریتم های پیشرفته هوش مصنوعی که در دوربین های امنیتی Hikvision و ضبط کننده های ویدئویی تعبیه شده است برای افزایش امنیت خانه و مشاغل استفاده می کند.

از محصولات دارای قابلیت AcuSense برای طیف گسترده ای از برنامه های مسکونی و تجاری استفاده می کنند. در حال حاضر از این فناوری برای محافظت از مناطق داخلی و خارجی خانه ها ، کارخانه ها ، مغازه ها ، پارکینگ ها استفاده می شود.

آیا برای استفاده از این فناوری نیاز به NVR می باشد که از این قابلیت پشتیبانی کند؟

اگر علاقه مند به خرید یک سیستم دوربین جدید هستید ، به خاطر داشته باشید که فقط خرید یک دوربین یا یک NVR با فناوری Acusense کافی است. خرید هر دو غیر ضروری است ، زیرا این کار به شما دو مجموعه تجزیه و تحلیل (که عمدتا یکسان هستند) ارائه می دهد.

آیا AcuSense DVR می تواند اهداف غیر انسانی را فیلتر کند؟

Acusense Hikvision قادر است اطلاعات بدن انسان و وسیله نقلیه را از تعداد زیادی اشیاء استخراج کند. نه تنها می تواند نفوذ انسان و وسایل نقلیه را تشخیص دهد. بلکه می تواند زنگ هشدارهای کاذب را که در اثر اجسام متحرک غیر تهدید کننده ایجاد شده بود، فیلتر کند.

به اشتراک بگذارید:

2 Comments on “فناوری AcuSense هایک ویژن ، قابلیتی برای تشخیص افراد و اجسام

  1. […] سریع تر به نقض های امنیتی واقعی ، Hikvision فناوری برجسته AcuSense خود را در عملکرد تشخیص حرکت، که از شناسایی اهداف انسان […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo
مشاوره رایگان
Main Menu x